Adminlik Başvuru

Biz Kimiz ?

WASP.GEN.TR 2002 yılında clanwasp.com ismiyle kurulmuştur.

Türkiye'nin en eski clan ve toplulugu 2008 yılında WASP.GEN.TR ismiyle devam etmektedir.

clanwasp.com ismi ile kuruldu

2002 yılının sonları ve 2003 yılının başlarında yapılmış web sitemizden görüntü

Counter-strike 1.5 zamanı WASP

Kurucularımızdan WasP | Per tarafından 2003 site introsu, o dönemin şartlarıyla yapılmış ilk video, o zamanlar web sitelerinde giriş intro video'su olmazsa olmaz idi :)

WASP.GEN.TR Ilk Intro

WASP.GEN.TR ismine geçtik

2008 yılında WASP toplulugunun büyümesi sebebiyle clan olmaktan cıkıp bir topluluk haline gelmiştik, bu sebeble yeni bir domain kullanmaya karar verdik, o isim wasp.gen.tr idi.

Yeni web sitemiz açıldı

wasp.gen.tr domaini o yıllarda bir forum sitesiydi, cs camiası nın en kalabalık forum sitesiydi. 1.6 public ve dm sunucularımız her zamanki gibi full idi :)

waspgamehosting.com

waspgamehosting.com ismimiz ile cs 1.6 sunucu kiralaması yapmaya başladık. 300 üzeri 1.6 mac sunucumuz bulunuyordu. o dönemler wasp mac sunucusu olmayan ile 5v5 maç atılmıyordu.

WASP.GEN.TR - Hedeflerimiz

Counter-Strike oyunu çıktığı yıllarda açmış olduğumuz Pro serverlarımızla kalitemizden ödün vermeden oyun severleri buluşturmayı hedeflemiştik.. Bu amaçla günden güne gelişen ve genişleyen camiamıza daha iyi imkanlar yaratabilmek , ülkemizde bu oyuna ve WASP camiasına gönül vermiş oyuncu arkadaşlarımıza daha iyi oyun ortamları sağlayabilmek adına, yolumuza kendi makinelerimizle devam etme kararı aldık.. Lag , loss sorunu olmadan, ülkemizin alt yapısının el verdiği azami kalitedeki makinalarımızla oyuncularımızın memnun etmeye çalıştık… Gelmiş olduğumuz seviye de Türkiye'deki profesyonel oyuncularin ev sahibi olmayı başardığımızı söyleyebiliriz.. WASP.GEN.TR olarak amacımız çoğunluğu henüz öğrenim hayatını sürdüren genç arkadaşlarımız üzerinden haksız kazanç sağlamak yerine onları memnun ederek iyi bir oyun ortamı sunmaktı...! Geldiğimiz noktada da bunu başardığımızı sizlerden gelen geri bildirimlerle görmekteyiz.. WASP.GEN.TR olarak yeni yıldaki hedeflerimize ulaşmak için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.