Biz kimiz ?
    Counter Strike oyunu çıktığı yıllarda açmış olduğumuz Pro serverlarımızla kalitemizden ödün vermeden oyun severleri buluşturmayı hedeflemiştik.. Bu amaçla günden güne gelişen ve genişleyen camiamıza daha iyi imkanlar yaratabilmek , ülkemizde bu oyuna ve WASP camiasına gönül vermiş oyuncu arkadaşlarımıza daha iyi oyun ortamları sağlayabilmek adına, yolumuza kendi makinelerimizle devam etme kararı aldık..

    Lag , loss sorunu olmadan, ülkemizin alt yapısının el verdiği azami kalitedeki makinalarımızla oyuncularımızın memnun etmeye çalıştık… Gelmiş olduğumuz seviye de Türkiye'deki profesyonel oyuncularin ev sahibi olmayı başardığımızı söyleyebiliriz.. .WASP.GEN.TR olarak amacımız çoğunluğu henüz öğrenim hayatını sürdüren genç arkadaşlarımız üzerinden haksız kazanç sağlamak yerine onları memnun ederek iyi bir oyun ortamı sunmaktı...! Geldiğimiz noktada da bunu başardığımızı sizlerden gelen geri bildirimlerle görmekteyiz..

    Yeni yillarda ki amacımız da hem maç serverlarının kalitesini arttırarak sizlere daha kaliteli oyun ortamı sağlamak.Hemde Sunucu sayimizi her gecen gun arttirmaktir. WASP.GEN.TR olarak yeni yıldaki hedeflerimize ulaşmak için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

hızlı erişim
Hakkımızda WASP Sunuculari VIP uyelik WASP Sunucu Listesi
Kredi Karti ile Odeme Suan itibariyle sitemizde kredi karti ile Odeme yapilmamaktadir.
%100 Geri İade Garantisi Satın aldığınız hizmetlerde
Sunucuda lag ve loss olustugu
Takdirde Ucretinizi iade
ediyoruz!
SKYPE DESTEK HATTI
Skype : wasp.gen.tr

© 2005-2017 WASP -GameHosting- Profesyonel oyun sunuculari | Tum haklari saklidir. WASP.GEN.TR